| thespy a întrebat:

Cum pot pune parola pe un folder?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hide Folders 2009 - http://www.kaz3.info/......dere.html, Folder Lock - http://www.kaz3.info/......arola.html sau Folder Guard - http://www.kaz3.info/folder-guard-protejare-folder-cu-parola.html

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca exista un program numit folderlock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net, odata mi-am pus si eu parola pe folder ca sa nu intre fratele meu! Hehe!

| lifeForJesus a răspuns:

Incearca si : SecurityFolder20. poate te ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folderlock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati un pumn in cap si sa vezi ce repede se pune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la muda biat si sa puci in es ca atunci sigur nu mai nimaresti folderu bine asa sa faci bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, am instalat folder guard, am pus parola.etc.am dat click pe D, sa nu intre nimeni, si din greseala am dat si pe C[unde am windowsu instalat], nu mi-am dat seama pe moment, am dat Ok, am salvat toate setarile.si am zis sa dau un restart.am dat, a repornit pc'ul, si bineinteles nimic pe desktop, nimic in C.am zis sa dau remove programului, dar daca ii dau remove, tot ce am in C si D se pierde.nu stiu ce sa mai fac sad nu stiu unde sa intru.nu pot intra nici in program deoarece el era instalat in C. iar C'ul meu numai este.cand intru in D bag password.si e ok, apare tot ce am acolo, dar in C nimic, de unde sa intru in program? cand intru in C imi apare doar folderul 'windwos' atat.va rog mult sa ma ajutati sad
nu pot instala nimic in D sau in C.nu`mi da voie prog.[toate prog mele erau in C].
va rog mult daca stie cineva ceva sa'mi trimita un mail la s. micutsa@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pus parole pe Fisier si Folder