| Mihnulinu a întrebat:

Cum pot sa devin administrator pe GTA San Andreas Multiplayer.Nu am server, si nici un admin nu imi da(chiar daca aduc playeri). Ce pot sa fac. Dau fundita daca imi dati admin...numele meu in joc este Mihnea sau cand joaca sora mea Ilinca... dau fundita@@!

Răspuns Câştigător
| DaNNuTzz a răspuns:

1. Poti sa iti faci u un server de pe www.xsamp.ro (siteu meu) si iti dai u amin din filescript/users.
2. Aduci playeri (man depinde si de serv ca daca e dala de 100 de persoane ii doare in *** de playerii tai.
3.Donezi bani cu telefonul cred ca preturile pe un serv de 70+ sunt: 2 euro- helper
4euro-admin 1
5euro-admin2
... 10euro-admin 1337
15-20 euro-admin 1338+casa. masina perso ceva (probabil)

Daca vrei sa iti faci un server cum am zis mai sus contact:Rico_RO_ST4r ca te ajut eu

Mult succes!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma fac admin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dca vrei admin fara bani intra pe 192. 168. 1. 65:7777 daca vrei pentru administrator 5 euro intra sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu da-mi 5 euro siti fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce asta fundita

| RobDogg a răspuns:

Contacteazama pe emoguy2012@yahoo.com si te ajut sa-ti faci server ok?

| TokaNa a răspuns:

HostName: [0.3z] BLACKZMAX RPG | Duminica 20:30 ON![BlackzMa
Address: RPG.BlackzMax.NeT:7777
Players: 50 / 100
Ping: 10
Mode: •™ Pro-Gamers v2.8A ™•
Map: • LS || LV •

Cel mai tare server de sa-mp suntem 50/100 tot timpul! hai si tu lasa toate prostiile de servere si intra p'alnostru. aici poti devenii administrator

| Junie_Alex_2000 a răspuns:

Cautam lideri / helperi.,, intrati pe rpg.wested.ro:7777