| Alecsanndraa a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu'mi mai apara cererile de jocuri pe facebook?straight face

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Şi eu am avut problema asta şi am rezolvat-o... Când apare cererea de joc, scrie X ţia trimis o cerere de Barn Buddy, de exemplu. În dreptul scrisului respectiv ai un x. Apeşi pe el, apoi apare sub cerere scris "Blochează Barn buddy". Apeşi acolo şi gata, indiferent cine-ţi mai trimite cerere la jocul ăla e blocat. Jocul, nu persoana. Binenţeles că dacă îţi trimite cineva cerere pentru alt joc îl blochezi şi pe ăla, şi tot aşa. Deci doar o dată apare o cerere, blochezi jocul şi ăla n-o să mai apară. Eu am blocate vreo 200 şi tot mai primesc câte o cerere pe lună, probabil de jocuri noi scoase pe piaţă, pe care nu le-am blocat încă. Apoi le blochez şi gata... Baftă!

1 răspuns:
| BitchyQueen a răspuns:

Blochezi fiecare joc de la care primesti cereri atunci cand iti intra si in cele din urma nu o sa iti mai apara.
bafta happy