| greenmoon a întrebat:

Cum pot sa imi schimb ip-ul daca am wireless parolat, ip static, stiti voi? big grin nu stiu de ce am luat ban pe un chat si mi-au luat ip-ul, nu ma mai lasa sa intru. imi apare asa: [09:40] -irc.apropo.ro- *** Could not resolve your hostname: Domain not found; using your IP address (85.204.229.47) instead.
[09:40] -irc.apropo.ro- *** You're banned! Don't even try to get back!
[09:40] == ERROR: Closing link: (ApropoChat@31.14.50.6) [G-Lined: Haha Bree?!?! Get the F.word out you spammy little S. word!]
[09:40] == Disconnected from server: Connection to IRC server lost.
va roooooog, un raspuns!

2 răspunsuri:
| chioscuta a răspuns:

Suni la compania internet, spui ca vrei sa schimbi ip-ul si ti-l vor schimba

| SDana a răspuns:

Incearca sa intri pe serverul nou irc.chatapropo.eu sau www.chatapropo.eu