| AlinaPetrovici a întrebat:

Cum pot sa-mi resetez calculatorul/sa-i dau reinstalare din fabrica? Ofer fundita celui care ma poate ajuta cu un raspuns explicit!

Răspuns Câştigător
| Wello a răspuns:

Daca te referi sa il formatezi ai nevoie de un DVD cu un Windows pe el, intri in bios la boot si setezi priority la CD, apoi doar dai restart si apesi space si incepe sa booteze, ca sa-l resetezi sa nu ramana nimic in el continui pasii care i-am enumerat mai sus si cand ajungi la partitii dai format la toate, cred ca la asta te referi.