| SorinRK a întrebat:

Cum pot să schimb poza de copertă la Facebook, fără să nu apară la postări? Adică să nu vadă nimeni când o pun.

4 răspunsuri:
| tomy11 a răspuns:

Poți sa o schimbi si sa ștergi rapid postarea.

| Brunett94 a răspuns:

O pui si imediat dupa o stergi de la postarile de pe pagina ta!

| Edisor27 a răspuns:

O pui si o stergi

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Toate fotografiile de copertă sunt publice. Se poate opta pentru confidențialitate, doar atunci când vorbim de fotografiile anterioare de copertă.
Îi poți modifica doar data..., însă chiar și asa, va aparea la postări, ca actualizată (adică, ai revenit la o fotografie veche).