| eSc a întrebat:

Cum pot sa vad mesajele sterse de mine pe yahoo mail?

Funda si vot va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| davidstefan a răspuns:

Pai sunt in trash mesajele stersewinking funda?

| ronin33dan a răspuns:

Nu poti daca le-ai sters si din cosul de gunoi! Se mai pot numai daca faci cerere la yahoo si platesti o taxa xxx$! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toate mesajele sterse intra prima data la spamuri si le poti citi de acolo daca nu le-ai sters de tot tongue

| Αγάπη a răspuns:

Dai la imbox si apoi clic pe cel pe care vrei sa. l citesti

| AddaXD a răspuns:

Pai cand stergi un mesaj el intra in Trash (scrie undeva mai jos de inbox trash), dar daca l-ai sters si din trash atunci nu il mai poti recupera decat daca il primesti din nou.

| quintron a răspuns:

1. Lasă fereastra de mail deschisă, daca tocmai ai golit folderul Trash.
2. Descarcă un program de recuperare a e-mailurilor, cum ar fi Recover My Email, Repair PST sau Email Recovery.
3. Mergi la opţiunea "Open Email Data File" sau la o opţiune asemănătoare, în funcţie de programul instalat. Foloseşte bara de navigare din partea stangă a ecranului, pentru a găsi folderul în care este localizat programul tău de e-mail.
4. Dă click pe fişierul de e-mail care are extensia ". pst". Apasă pe butonul "OK". Aşteaptă ca programul să caute mesajele şterse.
5. Caută prin lista de e-mailuri recuperate şi vezi dacă îl gaseşti şi pe cel care-ţi trebuie. Dă click pe el şi apoi alege "Save as PST", pentru ca mesajul să fie trimis înapoi în Inbox. Repetă procedura în cazul fiecărui mesaj pe care vrei să-l recuperezi (dacă nu ştii exact cum se numeşte mesajul, atunci poţi aranja e-mailurile după dată sau după numele persoanelor care le-au trimis).