| dustru a întrebat:

Cum pot schimba limba interfetei din rusa in engleza, windows xp sp3. Funda. am inercat cu mui eng. exe, nu merge?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu limba rusa, asa ca o sa-ti spun in engleza si te descurci. Intra prin Start/Control Panel/Regional and Language Options/ Advanced si de la Select a language... selectezi English(United States), dai Apply si OK. Succes si numai bine!

| nashu40 a răspuns:

Salut!
E simplu : intri la START - CONTROL PANELL - CLOCK LANGUAGE AND REGION si acolo vei gasi optiunile pentru setarea interfetei. Cauta prin meniul ala si sigur te vei descurca.
Succes!

| dustru explică:

Nici din control panel,nu merge, adica in ''regional''
arata ca este engleza, dar limba nu se schimba.

| Ilies_Alexandru_1981 a răspuns:

Fa ce ai facut si dai un restart la calculator