| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trimite un sms de pe calculator catre un telefon mobil? Multumesc mult.

21 răspunsuri:
| DeeaPustoaica a răspuns:

Poti folosii Yahoo Messenger dar te costa putin. Nu e gratuit. Poti folosi si alte messengeruri dar stiu ca trebuie sa platesti.

| sckorpion a răspuns:

Yahoo Messenger este gratis. Doar ca functia nu este in Romania ( Nu este in toata Europa ). Poti sa folosesti skype, te costa foarte putin, mai putin decat unul de pe telefon. Doar ca trebuie sa cumperi credit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu stiu asta DeeaPustoaica. EKu am program de astalaughingPt Orice Retea...De La Pc La TELEFON...Cne il vrea.Contact 0745718443 Sau Y! M Full_Metal79

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu

| StaRmAgiC a răspuns:

Www.moove.ro 10 sms-uri gratuite;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mami tf lu mamaia e blocat suno pe mamama ca mamaia nu poate nu poate sa raspunda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vinn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Efvfbvgrgftr

| mondialu11 a răspuns:

Cum pot trimite un sms de pe calculator catre un telefon mobil? Multumesc mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa trimit sms de pe calculator catre un numar de telefon mobil? Multumesc mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dasd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nhnnnmnnbnbnmn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce faci asa de mult iti pasa de mine din partea ta pot sa si mor

| Bogdan_Ionut_1981 a răspuns:

Cum sa trimit sms de pe calculator pe telef mobil

| Parlea_Alex_1991 a răspuns:

Cat costa ca sa dau sms din calculator in mobil

| M_Maya_1953 a răspuns:

Un sms catre mobil o752826128 va rog din suflet sunati la 0264413396 ofer recompensa serioasa pentru mobilulmeu

| Razlog_Ionut_1974 a răspuns:

Vreau sa trimit un mesaj

| Tanase_Nicolae_1976 a răspuns:

Cum pot trimite un sms de pe calculator pe un telefon mobil