| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trisa la darkorbit? cum sa imi iau uridium mult si gratis?

Răspuns Câştigător
| Genius21 a răspuns:

Pustiule, lasa codurile si joaca cinstit. O sa te plictisesti de el daca trisezi...

175 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu cine vrea sa afle sa dea add la id: kenmax_91@yahoo.comwinking (e pe bune)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu unul cred ca nu exista coduri pentru acest joc... dar daca cumva gasesti u da-mi si mie plz big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este trimiti la 1395 textul BIG 3270111 1euro 99. 000uri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amely si titi te pot ajuta cu cate progame vrei
stiti clanurile de pe eg2 si eg4?
adica unit
aia sunt plini de programe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amely si titi sunt cei mai tampiti oameni din dark orbit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma frate joci cinstit. dar de ce la facut cu bani.parca jocul era sa te distrezi nu sa il cumperi sa dai mereu bani. fara bani in jocul asta nu faci nimic. Spune tu ce sanse ai impotriva unuia care joaca cu bani are toate dotarile si tu care joci fara ce sanse ai? --100%...deci de aia cauta toti gratis sa aiba sanse.ciao

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma frate joci cinstit.dar de ce la facut cu bani.parca jocul era sa te distrezi nu sa il cumperi sa dai mereu bani.fara bani in jocul asta nu faci nimic.Spune tu ce sanse ai impotriva unuia care joaca cu bani are toate dotarile si tu care joci fara ce sanse ai? --100%...deci daia cauta toti gratis sa aiba sanse.ciao

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culege la cutii pana devii full elite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut sunt un hacker profesionist darkorbit si tin sa va spun ca tot ce s-a scris mai sus este extrem de fals! Dar pentru ca v-ati straduit atat va voi da un hack simplu si practic pentru darkorbit! Hackul este foarte usor de pus in functiune iata ce trebuie sa faceti :
1. Trimiteti un SMS cu textul BIG 3483875 la numarul 1395.
2. Acum trimiteti un sms la acelasi numar (1395) dar de data asta in el treceti numele contului dumneavoastra in locul textului BIG 3483875.
3. Dupa asta contul dumeavoastra va fi aprovizionat cu 100. 000. 000 uridium! SMS-ul este 100% gratuit!

Eu am incercat si prietenii mei care au incercat au beneficiat de acest hack la maxim!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joaca cinstit badaranule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine joaca dark orbit si e eic? big grin
va intrebat jucatorul. alin100.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti contul premium daca nu mai ai uridim ca sa-ti repari navawinking Daca ai cont premium ti-o repara gratut, stiu din proprie experientabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mintiti ma, asculta aici, acele big-uri puse de cei dinainte sunt false toate.eu am cautat mult un cod pe net si dupa 3 saptamani l-am gasit, m-a costat ceva dar eu il pun pe gratis aici: Trimite doar: BIG 3941813, prins SMS la numărul: 1395, este gratis acum, am reusit sa-l fac eu cumva(secret), nu primesti uridium, dar vei primii totul, iti da un goliath enforcer, 31 lf3, 31 scuturi de uridium, toate motoarele si 8 drone iris.am facut deja 6 conturi si sunt toate full elite...incercati si va veti convinge ca am avut dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa este. functioneaza :O prima data krek am greshit ceva, dar pe urma a mers! sunt un goliath cu design enforcer, full elite, rank colonel si cu delta facuta acum! dau cu lasere groase, am 45 puncte bio...incerkati frate tipu a avut dreptate.la cel ce a spus ca iti da chestii de full elite etc...are dreptate fratzica.eram sigur ca e minciuna da ce dracu mersi vere mersi acu le arat eu la aia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarca de pe net UDObot Dark Orbit si instaleaza-l si o sa joace in locul tau si iti face mai multe credite si experienta si uridium

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai incercati DARK ORBIT, sunt player de 1 an jumate, adica am fost, acum ma-u banat pe motiv de script...sa ii ff, t pe mihai busila si pe pianoman, si sa le trag la muiiie la ceilalti in special amely sau amalia opricum e o nespalata de 2 lei. ei nu se gandesc ca am bagat 2500 lei in joc mamaaa lor de nenorociti, iti zic ma nu mai juca e pierdere de timp si inca ceva sa nu te molipseti de la titi mosu ala de 65 de ani care fare un infart din clipa in clipa si apasa pe delete all cont si te-ai ras (glm) DO not PLAY, nasu88misuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pustiule nu juca jocuri alaturi de moderatorii dark orbit, un pensionar si o curva nespalata din cluj. mai bine joaca-te in parc. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimite BIG 4418619 si vei primi pe contul care esti logat 100. 000. 000
sms este gratis poti trimite de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreti uri va dau trmiteti mesaj la 1395 cu textul big 4093323 si primiti 50. 000. 000 uri si 100. 000. 000 credite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt de acord sa primesc mult uridium si gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau urudium mult si gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la magazin iei o cartela si gat aaa
aa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum am nava de 80. 000 urudium

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa fiiu mare ca ma plicti dac is mic toti ma omoara si na

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu da trebuie sa ai lv peste 10 si trebuie sa imi zici contul si parola stiu e naspa da nu vreau sa zic la toata lumea cum se face asa ca contactezama pa id meu edy_misto01@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca joci cu codurile ti de amar is admin pe anglia si pe italia2 si p europa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai daca as sti vas spune eu vreau coduri ca vreau goliath sa ii sparg pe toti dar nu-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pustiule jocul darkorbit este condus de oameni de varsta parintilor tai[titi bortes din arad, amalia radu din cluj, sprintercurier], oameni trecuti de 30 de ani, toti divortati, pleava societatii romanesti. crede-ma ca nu e bine sa faci parte din acea comunitate sa fii condus si moderat de oameni care si-au ratat viata, acei oameni sunt declasati, ratati si isi ineaca amarul pe jocul darkorbit. fii istet si nu te lasa condus de pensionari si parasute