| RoyDupuis a întrebat:

Cum pot urca un video de 28 de minute pe YouTube, fara a folosi un software pentru divizarea lui? Din cate stiu, limita este de 15 minute? Oare YouTube are aceasta optiune de divizare?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Http://youtube.com/features si apasa pe Verify sau Verifica. Te va duce sa bagi numarul de telefon si sa verifici contul ca sa fii partener pe YouTube cu numarul de telefon. Este gratuit. Am cartela cu abonament si n-am primit nici un cost in plus de la YouTube. Si nici nu te va suna. Doar cat trebuie sa verifici iti va da mesaj cu codul pe care il vei introduce acolo, dupacare te intorci din nou la http://youtube.com/features si apesi pe "butonul" sau Activare/Activeaza in dreptul unghiului "Videoclipuri mai lungi" si gata. Poti incarca pe urma si videoclipuri fara limita.

3 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Nu are limita de timp pe Youtube!

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ca sa poti incarca videoclipuri mai lungi de 15 minute, trebuie sa-ti confirmi contul. http://support.google.com/youtube/answer/71673?hl=ro&rd=1

| IonutzMariusz a răspuns:

La câtva timp după ce Youtube s-a lansat a renunța la limita de timp!