| andrefrancais a întrebat:

Cum pun pe stick-ul de instalare windows driverele descarcate de pe site-ul producătorului?

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Nu poti sa pui pe acel stick alt ceva in afara de ce este pe el(filele windowsului). Ai nevoie de alt stick sau cd sau ceva unde sa pui drivere. Te sfatuiesc sa descarci drivere dupa instalarea windwosului direct de pe pc, eu asa fac tot timpul. Bafta!

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Imposibil

| flixbuster a răspuns:

Le pui exact cum pui orice alt fisier pe un stick USB: prin copiere.

| NLS a răspuns:

Raspunsul corect ti l-a dat flixbuster,
vezi doar sa folosesti un stick mai incapator (mai mare decat spatiul ocupat de fisierele Windowsului). Daca folosesti de 4GB o sa zica ca nu mai exista spatiu.
Un stick de 8GB e suficient daca vrei doar driverele.
Eu imi pun si kituri de la programele uzuale, asa ca folosesc un stick de 16.

Prima data pui Windowsul pe stick
cu Rufus sau "Windows 7 USB/DVD Download Tool",
apoi copiezi normal driverele pe stick, intr-un Folder creat de tine.