| viorel96 a întrebat:

Cum sa fac bani pe net fara nici o investitie?

Răspuns Câştigător
| razvanz a răspuns:

O solutie ar fi site-urile PTC. Castigi o suma cam mica pe care o poti investi intr-un site/blog/forum etc. si apoi poti folosi Google AdSense, prin care poti obtine sume mai mari de bani. Succes big grin

7 răspunsuri:
| Albatross a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti o metoda prin care sa faci banii pe net foarte usor fara nicio investitie...

| razvanel112 a răspuns:

Uita-te aici si citeste----> http://castiga-dolari-pe-net.blogspot.com/
Foarte tare---->Merita sa incerci deoarece castigi pe bune. am castigat 200 lei noi :p

| Tokaghero a răspuns:

Http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4e5ff40dab2657e72d020000 foarte simplu, tot ce trebuie sa faci e sa te inregistrezi, eu am castigat 200 de euro in 2 luni

| Leandro a răspuns:

Poti sa-ti faci un site sau blog gratuit cu un website builder gen www.ucoz.ro, care are o interfata completa in limba romana! Acolo poti adauga bannere, scrie articole platite, etc - sunt multe metode!

| darkzor a răspuns:

Singura solutie ar fi site-urile de ptc . Daca cunosti lume interesata si poti aduce oameni , poti castiga sute de dolari usori :) http://www.buxunleashed.com/?ref=darkzor12 intra aici , ai 5 reclame pe zi a cate 1 cent fiecare ! 1 cent pe refferal click de asemenea :) Doar adu oameni si totul va fi floara la ureche :D