| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a întrebat:

Cum sa-mi sterg profilul de facebook?

Răspuns Câştigător
| BabyPink a răspuns:

Intri pe pagina de Facebook, şi undeva în dreapta sus scrie Acasă, Profil, Contul meu. Dai click pe "Contul meu" şi pe setările contului. Dai scroll pana la ultima opţiune, si anume, "dezactivează contul". Dai click pe acest buton şi gata!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mul pentru ajutor:*.:X:X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata ce ai intrat pe contul tau de facebook in dreapta sus pune "Contul meu"

-Apoi click stanga pe "Setarile contului

-Dai pagina mai jos pana unde scrie "Dezactiveaza contul".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru ajutor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce iti stergi fb'u permanent, big grin mai poti sa iti faci altul cu acelasi e-mail?

| Denisa_9955 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa dor se dezactiveaza contul daca vrei sa il stergi definitiv trebuie sa faci altceva.eu asa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult

Alte răspunsuri
| Genuitoarea a răspuns:

Doamne nu este adevarat nimic din ce spun astea si BabyPink habar nu are sa stearga un cont aia nu e de sters contul si nu se sterge!;) doamne. uite https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account clik aici si dupa aia bagi parola si se sterge permanent!

| Secrieru_Ion_1987 a răspuns:

Vreau sa sterg profilu facebook

| Bebe_Nicu_1980 a răspuns:

Dfcxz