| BETTY_3018 a întrebat:

Cum sa pun poze pe Facebook? Nu de profil, vreau sa fie un album tag.

8 răspunsuri:
| CrAzYyo a răspuns:

Pai... intri la photos si dai upload photoswinking

| Malvie a răspuns:

Intri pe Facebook, dupa dai la profil si la poza de pe profil.Sub "Fotografii de profil" o sa apara De (cum te cheama), Vezi fotografiile.Dai pe "Vezi fotografiile".Si pe linie cu „ALBUME" scrie „ + Incarca fotografii".Dai acolo...\:*

| Keilly a răspuns:

Te duci la fotografii si dai incarca fotografii alegi o fotografie apoi te va intreba cum sa se cheme albumul, dai salvare, apoi te duci din nou la fotografii si iti va aparea albumul. Dai click pe album si sus iti va aparea incarca mai multe fotografii, dai click si selectezi fotografiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de aia am intrat pe internet ca sa vad raspunsul aici!

| Anonim_2348 a răspuns:

Pai e simplu.
Intri acolo unde ai albumele, intri in ce album vreii poza si dai click pe album si undeva sus in dreapta scrie upload photo.

| Coste_Anamaria_1991 a răspuns:

(anamaria_91@yahoo.com) si parola temporara: ys5dZvtZr

Alte răspunsuri