| anonim_4396 a întrebat:

Cum se schimba parola pe facebook?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Dreapta sus Account -> Settings -> Password sau aici direct, dar trebuie sa fii deja logata in cont
https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=password&view

10 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Usor, sus in dreapta unde scrie Account apasa acolo apoi password si iti schimbi!

Alte răspunsuri
| Roxanicabc12 a răspuns:

Stanga sus>Contul meu>Setarile contuli>PArola>Si o schimbibig grinBaftabig grinkisslove struck

| Byby_vio_1982 a răspuns:

Intri pe facebook, in dreapta sus scrie home, langa deschizi acea sageata si apesi pe impostare acount.

| MihaiG18 a răspuns:

Pai intri pe facebook, dai acolo langa home(acasa)pe sagetuta,, apoi dai la account settings(setare cont)si dai apoi pe password si iti schimbi parola!

Alte răspunsuri