| miriammiki a întrebat:

Cum se schimba poza de profil pe Facebook? Sa nu radeti, va rog.

Răspuns Câştigător
| IV3MuZiK a răspuns:

Deci cand tii mouse-ul pe poza(cand e mare), in josul ei ai "Optiuni", dai acolo apoi selecteaza "Adauga ca poza de profil"... Funda?!

8 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Adaugi o fotografie dupa care dai la,, alege ca fotografie de profil,,

| Patyi a răspuns:

Buna. Dai click pe poza, cand e mare si in josul ei iti apare: OPTIUNI si dai ADAUGA CA POZA DE PROFIL. Funda please/

| KatyyLWA a răspuns:

Daca ai timeline, pui mouse-ul pe ea si apesi pe locul unde apare "editeaza poza de profil" si alegi una dintre categorii

| alexandra_8523 a răspuns:

Dai pe profili tau apoi te duci cu mousul pe fotografie si apoi dai pe editeaza fotografie de profil si apoi dai aleg din fotografiile sau incarcare foto si iti alegi big grin FUNDA? :d:-H

| Vans a răspuns:

Langa "acasa" ai numele tau de facebook.Da pe el, apoi pune mouse-ul pe poza de profil care o ai(iti apare intr-un patrat) si iti da sa alegi din mai multe variante.Tu da pe "incarca fotografie"

| miriammiki explică:

Si cum sterg o poza dintr-un album?

| lovepiink a răspuns:

Bună miriammiki!

Ca să schimbi poza de pe Facebook trebuie să urmezi următorii paşi:

1.Intri pe profilul tău.
2.Intri la fotografiile tale.
3.Alegi un album.
4.Alegi o poză din acel album.
5.Dai click pe poză.
6.Dai jos la Opţiuni.
7.Dai la Adaugă ca fotografie de profil.

Gata! Sper că te-am ajutat.

Alte răspunsuri