| zoomumba a întrebat:

Cum se sterge o adresa de email de pe yohoo.messinger?

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Pai dai click dreapta pe adresa pe care o vrei sa o stergi si apoi dai delete, apoi daca vrei sa-i dai si ignor scrii acolo mai sus cu ce litere incepea numele persoanei pe care ai sters-o si daca iti apare dai dublu click si in stanga mai sus iti va aparea ignor sau add, dai ignor

6 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

Nu se poate sterge.

| CataC a răspuns:

Buna
1. Te loghezi in cont
2. Dai click pe https://edit.yahoo.com/config/delete_user
3. Completezi parola si codul de securitate de pe pagina
4. Confirmi ca vrei sa'l stergi apasand Yes si gata
Procesul dureaza 6 luni, dar in cele 6 luni nu vei putea folosi in niicun fel adresa de mail, messenger sau alte servicii yahoo.
De asemenea, daca te razgandesti nu o poti recupera, asa ca fii sigura ca asta iti doresti.
Bafta

| DoRu a răspuns:

Http://www.webworks.ro/it/sterg-id-ul-de-messenger/

StefanS ba da se pot sterge!

| Alextpuro a răspuns:

Se scrie yahoo messenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se strege o adresa de mail