| Bishop a întrebat:

Cum setez Google ca pagina de start in Internet Explorer?

Răspuns Câştigător
| snepy a răspuns:

Sal, Internet Options, si scrii www.google.ro sau daca esti deja in google, dai use actual page sau cum scrie la tine :)

42 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Cum adica resetez? sa dai refresh la pagina? --apasa F5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Intri pe o pagina normala de internet si vezi sus este un desen mic cu o cheie (cheie de suruburi.). Apesi pe ea si intri automat in optiuni. Dai la optiuni generale si iti apar acolo mai multe lucruri printre care si pagina principala pe care o setezi tu. Sper ca ai inteles ceva.

| M4RK a răspuns:

Tools-internet options-si acolo scrie address scrii www.google.ro

| antonius74 a răspuns:

Dai acolo sus pe tools --> internet options si vei gasi un camp langa care scrie homepage. completeaza acolo cu www.google.ro si va deveni pagina de start. bafta!

| IoanaEvelina a răspuns:

Pai daca vrei sa intri direct pe google intri in start -control panel- internet option-general-s scrii acolo www.google.ro. sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai intr-o bara de sus 'The Google"dar apoi mai trerbuie sa dati la quastions si ati rezolvat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti scrie sub google "Alege ca pagina de pornire

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
dai la google (in stanga sus )click dreapta si google toolbar options si ii dai acolo la set and keep google as default...
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la adrees book www.google.ro si tai setaza google ca pagina ta de pornire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.google.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MERCI ANONIMUS74! Si eu cautam raspuns la ceasta intrebare si pana sa citesc la tine, nu stiam ce sa fac...:-s MULTUMESC!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belisima multumesc m-ai ajutat pentru.asta iti datorez un pupic:*:X:p

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este f simplu cauti pe orice pag internet google search si dupa ce ai ales aceasta optiune jos scrie setare google ca pag de pornire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri pe google si iti scrie joc

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii google si daca srie pagina de pornire dai pe ala

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.google.ro

Alte răspunsuri