| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad daca un video pe Youtube a crescut in views fata de ieri de ex?

Răspuns Câştigător
| alexbit a răspuns:

Intri pe canalul tau de Youtube in studioul de creatie accesezi sectiunea analytics si acolo poti vedea cate vizualizari ai avut in ultimile 28 zile si poti selecta statistici doar pentru ziua de ieri, pentru ziua de azi si tot asa, sau daca e vorba de orice alt video de pe Youtube care nu iti apartine. intri te uiti cate vizualizari are azi, notezi apoi te uiti cate are maine si faci un calcul si asa afli cate ai facut in 1 zi

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

Accesezi videoclipul si acolo apare numarul de vizionari smug

| Clorox a răspuns:

Cand vizionezi unul, din cand in cand apasa reload la pagina, stanga sus!

| Sn4k3 a răspuns:

Intri din nou pe video si vezi daca numarul vizionarilor a crescut.