| Bumți050302 a întrebat:

Cum vi se par telefoanele VONINO? Dintre VONINO Zun Xs și Lenovo a2010 ce ați alege? De ce? Vreau un răspuns cât mai rapid, mulțumesc! Dau fundițe!

1 răspuns:
| Alexe_Silviu_2000 a răspuns:

Salut,eu am o tableta de la cei de la vonino (orin qs) pot spune ca se misca ok, nu de performanță, dar merge ok, dar acum o săptămână mi-a cazut pe parchet cu fata in jos pe parchet de la maxim 1, 20m,atat a fost de ajuns,jumatate de display crapat si nu a mai mers acea jumatate,am facut-o intre timp la un gsm service, sunt ok ca performante, dar deloc rezistente, as merge in locul tau pe acel Lenovo, este mai ok ca si rezistenta si la fel pe partea de procesare