| Eroare404 a întrebat:

Daca am telefon mobil si am si laptop, la ce mi-ar folosi o tableta?

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu am telefon mobil, laptop si tableta si pot spune sincer ca tableta nu o folosesc decat la citit de carti in format electronic.
Acum na, poti si sa te joci pe ea, sa asculti muzica sau sa te uiti la videoclipuri *ex youtube*, asta in cazul in care nu vrei sa descarci telefonul.

Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinCiokan a răspuns:

Hei! Pana nu de mult le-am avut pe toate 3! Recent am vandut Tableta deoarece nu o foloseam deloc. Deci daca ai Laptop dupa parerea mea nu ai nevoie deloc si de o tableta.

| OnuOnulică a răspuns:

La absolut nimic.