| eXtreme21 a întrebat:

Daca fac update software la telefon se sterge ceva? Am un Nokia 2730, o sa fie bine daca fac update-ul sau nu?

Răspuns Câştigător
| adrian6 a răspuns:

Si eu am facut update-ul la Nokia 2730 si merge chiar foarte bine fara sa mai am probleme cu bluetooth-ul. iti recomand sa folosesti versiunea recomandata de Nokia Software Update. Bafta!

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Salut e bine daca faci update dar sa nu pui o versiune pre avansata care sa iti faca telefonul sa mearga mai greoi, iar acest telefon are card, cand il duci la update scoti cardul sau muti totul pe card si nu vei pierde decat ce ai in memoria telefonuluihappywinking