| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau Memoria asta USB, exista riscul sa se intrerupa filmul pe TV? Vreau sa merg la sigur, sa stiu ca nu il cumpar degeaba!
http://www.emag.ro/......DK5ZSBBBM/

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum sa se intrerupa pe ce motiv

| sltlp a răspuns:

Depinde de film si de tv. Mereu exista un astfel de risc, daca tv-ul nu suporta formatul sau daca viteza de citire e prea mica. Insa in cazul de mai sus viteza nu e o problema. Insa nu ai nevoie de criptare, criptarea e utila in alte cazuri, nu sa dai banii sa pui filme pe el.