| Wenttmann a întrebat:

Daca m-am logat pe un site cu Facebook mai am vreo sansa sa aflu parola la cont? Adica cei de pe site au si o aplicatie pe mobil si acolo te poti loga doar cu mail si parola, nu merge si cu Facebook ca pe site sad

Răspuns Câştigător
| Alina2017 a răspuns:

Daca esti logat cu Facebook nu ai cum sa mai afli parola. Doar sa iti faci cont separat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-ai logat pe FB, poti s amergi direct in settings si sa schimbi parola cu una noua!

| LTAA a răspuns:

Intra in account settings si da resetare parola

| Wenttmann explică:

Am incercat sa dau reset parola si nu-mi da voie (site-ul stiind ca sunt conectat cu Facebook), iar cont separat nu pot sa fac pentru ca am bani in acest cont. sad

| Wenttmann explică:

Am reusit, aveam o parola de backup.