| anonim_4396 a întrebat:

Daca schimb parol de Facebook a unei persoane, acea persoane poate afla vreodata cine i-a schimbat-o?
Adica sa afle cumva de la sursa sau de la ce calculator a avut loc schimbarea parolei?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Afla Facebook pentru ea maestrelaughing Sau esti hackerman si ai vpn si toate cele necesare? laughing

| viavo a răspuns:

Facebook investigheaza cazul, are ip-ul si mac-ul tau, face o plangere la politie si politia depune o cerere la furnizorul de internet pentru a afla adresa ta. Si poti sa te trezesti cu o amenda sau mai rau. https://legeaz.net/......i-inerente

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Nu este ok să schimbi parola de Facebook a unui cont care nu îți aparține, deci nu te sfătuiesc să faci asta! Și da, persoana căreia dorești să-i schimbi parola va primi un email în care este anunțat/anunțată de acest fapt.