| anonim_4396 a întrebat:

Daca șterg o conversatie de pe Instagram se poate gasi cumva in icloud pe iphone sau nu e posibil asta? Sau eventual, pot avea parola de la contul ala salvata in icloud?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe Insta, conversatiile trimise de tine se șterg din Inboxul amândurora, dacă dai delete, indiferent de vechime, nu e ca pe whatsapp sau Messenger, incât să rămână in inboxul celuilalt.

| AdrienWH a răspuns:

Salut! odata ce ai sters o conversatie pe Instagram, din pacate va ramane stearsa. Nu o vei mai putea recupera. (iCloudul nu stocheaza datele de pe Instagram)