| ItzRivenGod a întrebat:

Dati-mi si mie cateva jocuri MMORPG (download sau browser) dar f2p adica totul sa fie valabil pentru oricine adica fara si fiu membru ca sa pot sa cumpar de exemplu o sabie speciala.Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| boggy a răspuns:

Ce raspuns stupid lol Incearca de exemplu Runes Of Magic, 4story, Metin2, CabalEU, Twelve Sky, Jade Dynasty, Perfect World si multe altele

50 răspunsuri:
| Aviiana a răspuns:

Intra pe www.maidmarian.com si gasesti mai multe jocuri MMORPG.
Finditza? :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2, last chaos, 4story, shaya, runes of magic, world of warcraft

| molzza a răspuns:

Perfect world,am cont pe el,ma cheama vanesa_sweet,am lvl 20 si inca nu m-am plictisti. Poate te ajutabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2, 4Story, TLBB, Runes of magic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lineage2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand 4story.Am lvl 20. Iti pot spune ca evocatory si razboinici is cei mai tari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2love struck dinamik.ro .skymetin2ro...metin2fun...eu pe astea le-am jucathappy si is super faine:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragonica, metin2, nostale, florensia, battle of the immortals...etc

| robertGALATI a răspuns:

Da ma vr sati zic eu unu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate tin cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radu sa stii ca nu este foarte greu sa gasesti jocuri mmorpg jocul meu pentru tine este metin2 incearcal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un browser www.mafia-gangster.num.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 Candy longju Nostale 4 Story Asda Story Runes of Magic si stiu mai multe dar nu le amintesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.moorpg.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 poti juca e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da tu ma desteptule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nostale, metin2, dragonica, florensia s. a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2tim e bestial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu prieten, iti recomand King of Kings 3
seamana putin cu Metin2, dar doar putin
cu placere anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 ro eu suntt viruss dupa lupus am lvl 91

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 lonjgu3, longju2, final longju3, Nostale, M. A. T, meetin2 tim, metin2 fun, metin2 buc, ikariam, triburile,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Free Jack, World of Warcraft, Perfect World si nu incercati cabal e virusat, Air Rivals, Nostable, Metin2, 4Story...

| InVPent a răspuns:

Metin2 private server, Lord of chaos, Runes of magic, Shaiya, Cabal, Word o Warcraft, Lineage2, Jade dynasty, Perfect world, Last chaos, Nostale, Florensia, Battle of the immortals.Sunt super tari mai ales Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati incercat macar si shayia shayia awaken shayia exille sun t fare tari sa stiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite Radu, daca ai gasit ceva ce cauti tu acum sa-mi zici si mie pe mess ca asta caut si eu acum si daca ai gasit sa-mi zici! iti raman dator. Id-ul meu este littlel0rd mersi mult, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2united,metin2GX,metin2BlackNight...si multe altele

| Floryn_1521 a răspuns:

Downloadeaza metin2Ro fa-ti cont pe Lupus si te cresc pana la lvl 30 si apoi ne casatorim am 400 monede dragon si cumpar eu de toate pentru nunta

| rapper13 a răspuns:

Http://www.mafiacreator.ro/mafia-delict/crimes e un joc cu mafie in lumea virtuala deci daca ai ceva probl. adresati`va la adreasa de YM : benydinamovistu va astept cu sfaturi !