| GulDan a întrebat:

Dati-mi si mie niste cursuri de limba spaniola sa pot invata sa vorbesc cat de cat.Multumesc!

3 răspunsuri:
| DumyDumytryta a răspuns:

Pai eu nu prea stiu spaniola dar stiu cateva cuvinte de baza, cum ar fi: Hola - buna, Buenos dias - buna dimineata, soy - eu sunt etc... Daca vrei mai mult decat aceste cuvinte, iti recomand sa intri pe google si sa scrii translator roman spaniol... chiar ajuta big grin Sau ai putea cauta pe cineva care sa iti dea meditatii.