| Pisicuța a întrebat:

Dati-mi si mie niste pareri mai detaliata despre Nokia 5800 Xpress Music
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| deniii_1832 a răspuns:

Hello! Uite, eu chiar am acest telefon:*! Vreau sa iti zic sincer ca este un telefon exceptional. Poti face multe cu el.Camera sa de 3. 2 megapixeli focuseaza pozele excetional.Anul trecut la el s-a primit un card de 8 gb si ceva accesorii.Sincer eu chiar sunt multumita de el.Nu etse un telefon sensibil iar sonorul este ft tare si bun. Un telefon numai bun!
Craciun Fericit!:*

3 răspunsuri:
| ALEXme_4367 a răspuns:

Eu am Nokia 5800 si chiar e un telefon grozav. Ma ajutat mult si inca ma ajuta. Pot copia cu el de pe net foarte usorlaughing, face poze clare, muzica se aude foarte bine, mai ales ca are sistemul symbian este compatibil cu foarte multe aplicatii si jocuri.

| DEBrown a răspuns:

Daca-ti trebuie un telefon cu touch screen, cu sistem de operare si functii destul de avansate, cumpara-l. Daca nu-i faci hack nu prea o sa poti sa il folosesti.

| XanderC a răspuns:

Poi parerea mea ca am avut acest telefon este ca isi merita banii.
- Receptor GPS integrat
- Suport A-GPS
- Nokia Maps 2.0 Touch
- Java MIDP 2.0
- Ruleaza fisiere MP3/WMA/WAV/eAAC+
- Ruleaza clipuri video MPEG4/WMV/3gp
- Radio FM stereo cu RDS
- Iesire TV
- Iesire audio de 3.5 mm
- Comanda vocala
- Apelare vocala
- Vizualizare documente
- T9
- Editare fotografii
- Handsfree integrat

Camera : 3.15 MP, 2048x1536 pixeli, lentile Carl Zeiss, focalizare automata, video(VGA@30fps), blitz; camera secundara pentru videoconferinte

SYstem operare : Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5