| jey26 a răspuns:

Probabil, au aparut probleme de la router. Reseteaza routerul, asteapta vreo 10-15 sec. si conecteaza-l din nou, apoi incearca iarasi. Sper sa functioneze.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

192.168.1.1 sau ce ai tu acolo este adresa routerului si acesta nu poate fi accesat.

Daca esti pe wifi, va trebui sa te uiti la routerul tau sa vezi daca are activata optiunea.

Incearca sa il scoti din priza si sa il pui inapoi dupa cateva secunde.

Daca nu isi revine vei avea nevoie de un cablu pentru a intra in router si sa incerci sa activezi wifiul.

| Macovetchi_Octavian_1991 a răspuns:

Salut, aici gasești cum poți să rezolvi problema ta cu internetul http://catcut.net/8Tg8
daca nu te ajută această soluție va trebui să schimbi adresa de IP și DNS manual. Sper să îți fie de ajutor