| moRE_4547 a întrebat:

De cateva zile am probleme cu internetul.

Cand pornesc PC-ul imi apare in bara la iconita de la network connections notificarile "Local Area Connection: Limited or no connectivity" si "A network cable is unplugged"

Imi apar aceste doua mesaje incontinuu timp de 5-10 minute apoi se conecteaza.Stiti ce ar putea avea?

P. S: am windows XP SP2

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ai o problema cu un cablu ori nu e conectat unde trebuie ori e problema cu conexiunea locala, suna la compania de internet unde ai abonament

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

Control panel -> network connections -> selectezi "other", click next -> selectezi "this computer connects directly to the internet. I dont have a network yet "