| zaratu a întrebat:

De ce imi trimite mereu Facebook mesaj cand primesc o notificare de la postare intr-un grup, imi apare postarea ta ca un mesaj in bara?

Răspuns Câştigător
| viperra a răspuns:

Si la mine e la fel, e enervant rau.Iesi din grup, sau cand primesti, intra la notificari si tine apasat pe ea.O sa iti arate optiunea 'nu mai afisa notificari din grup' sau asa ceva.Sau,intra direct pe grup si dai la unfollow(asta daca nu mai vrei sa urmaresti grupul).
Succes! happy