| Stone_Miggy_1990 a întrebat:

De ce nu imi merge Youtube-ul? deci toate celelelate functioneaza corect, doar cand dau click pe un videoclip pe Youtube nu merge. comentariile videoclipelor mi se incarca, pot sa le citesc, dar videoul nu merge, se incarca la nesfarsit. mentionez ca n-am probleme cu net-ul. de vreo 3 zile am problema asta.

2 răspunsuri:
| Andrea39 a răspuns:

Cred ca e o eroare de la Youtube. In ultimele zile si mie imi merge destul de prost.

| Rommeo a răspuns:

Posibil sa ai o problema in browser, incearca alt browser sa vezi daca problema persista.