| RM94 a întrebat:

De ce primesc notificarea asta de la antivirus? Network threat blocked. UDP Port Scanning attack: A computer (si ii scie ip-ul) on the network is sending malicious traffic. This can be an attempt to attack your computer. The threat was blocked.
Adica ce se intampla mai exact si daca este grav?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva scaneaza reteaua de internet in cautare de porturi disponibile happy Daca av-ul tau nu are firewall, ar fi bine sa-ti iei unul, s-a inmultit numarul de atacuri cibernetice, inclusiv de virusi de tip vierme.