| showvlad2 a întrebat:

De curand am deschis un server de metin2 si am o mare problema.Am dat un reboot si serverul s-a deschis normal. Dar nu imi merge cand intru in client sa ma loghez nici mie si nici la nimeni e o problema din navicat cred ca sa modificat ceva. Dar cand dau drumul la server din putty imi apare o eroare
(item range initialize failed exit dbcache server) va rog sa ma ajutati cine ma ajuta ii dau VIP sau MOD la alegere pe serverul meu. Numarul meu este : 0752524589 sunati-ma daca ma puteti ajuta!

1 răspuns:
| VidoeDaniel a răspuns:

Salut, serverul este hostat? Daca da, vezi ca cei de la host au umblat prin baza de date. Daca nu, sterge ultimul implement pe care l-ai adaugat din navicat. Dupa eroare este clar ca ai o problema la un item care e bugat.