| gabiburni a întrebat:

De unde as putea lua Windows 10? Acum daca intri pe microsoft.com trebuie sa il cumperi. Multumesc.

3 răspunsuri:
| MarciConstantin a răspuns:

Acest lucru este cam greu, de obicei poti gasi key de activare pe diferite site-uri dar desigur Microsoft le dezactiveaza din motive corecte. Acum ca Windows 10 a devenit din ce in ce mai utilizat, lumea cauta sa il ia gratis dar tot ce te sfatuiesc eu e sa cauti pe net site-uri care sa puna public key de activare si sa eviti site-urile care iti inpun sa treci anumiti, pasi de ex(sa platesti, sa trimiti un SMS, sa te abonezi la anumite lucruri).

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ai yaho email?