| Mihai_7203 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu o pasta termoconductoare si cat costa?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Aici gasesti pasta termoconductoare si preturi http://www.shopmania.ro/......toare.html Bafta!

2 răspunsuri:
| nRs93 a răspuns:

De la magazine de specialitate (calculatoare) sau de pe www.pcgarage.ro si costa de la 6 lei pana la 70-80 lei, daca nu si mai scumpa.

| Gligor_Flavius_2000 a răspuns:

Pasta termoconductoare costa intre 6 si 400 de lei...dar nu stiu ce poate sa faca aia de 400 de lei laughing