| remusrufa a întrebat:

De unde se poate cumpara un server de radio ieftin si bun totodatahappy
Multumesc toturor care imi raspundhappy

Răspuns Câştigător
| devine a răspuns:

Http://www.shoutcast.com/ nu stiu daca exact asta iti trebuie... dar merita sa incerc :)

24 răspunsuri:
| remusrufa explică:

Nu shoutcast ca asta e pentru servere in pc eu ma refer alea cu bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.bsh.ro/radio.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautama pe mine la mail: gsmfrumosu@gmail.com si ai tot ce ati trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe Google frate...sunt o groazahee hee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dream_myke vand servere!
backup tot

| c2t2lin a răspuns:

Www.fxhost.ro cea mai buna firma ieftina de webhosting , servere radio , reseller , dedicate , vps

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.gazduireradio.net - servicii profesionale de gazduire radio! Protectie garantata la flood oferita de sisteme CISCO GUARD XT (firewall hardware). Uptime garantat 99, 99%!

| fanfan a răspuns:

Am eu id este by_dj_yuly2010 si ati dau eu

| djbhox a răspuns:

Cel mai bun site pentru gazduire radio, webhosting si games este http://gehosting.info parerea mea eu am de acolo la preturi foarte rezonabile... Dupa cum spune si motoul lor Calitate fara Compromisuri! apeleaza cu incredere

| Amagami a răspuns:

Contact la id mai_tare_ca_tn@yahoo.com si ati dau pe gratis

| johnweasly a răspuns:

Servere radio ieftine si bune si chiar GRATUITE poti gasi pe: https://egazduire-ieftina.com/radio.html

| djvasy a răspuns:

Oferte Peste Oferte Cu NameHost Nr.1 Romania
Servere Radio la cele mai mici preturi incepand de la 20 Ron/luna ( Panou WHMSONIC ) cu backup server 2 GB Test Gratuit 24/h -- > http://www.namehost.ro/radio.html
Peste 93 de clienti au ales servicile noastre.Va multumim pentru toata increderea.
Viteza internationala 100 Mbps si Viteza Metropolitan 1 Gbps ( Garantata )
Gazduire Web Cu Spatiu 1, 5 Gb la doar 8 Ron pe luna http://www.namehost.ro/webhost.html
Domeniu gratuit.com, net, org, info la plata anuala incepand de la Gazduirea Web Business
Lista radiouri gazduite de Name Host Romania click -- > http://www.namehost.ro/servere-gazduite.html
Compania noastra va ofera solutii de protectie impotriva atacurilor de tip: DDoS, SYN FLOOD.Mai multe detalii la Id-ul de mess : servereasistenta sau ( 0762044924 )

| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

Iti vand euwinking cel mai bun server radio si ieftinwinking // id meu yahoo este gallaxyhostr contacteaza-ma

| iulian1993 a răspuns:

Www.serveresonic.info servere radio de la 1.99 euro/luna id mess serveresonic suport 24/7

| Nicusor_Aurel_1985 a răspuns:

Servere Radio Calitate si preturi acesibile Doar la HostSolid Pentru detalii si comenzi acesati YM HostSolid Sau pe web site www.hostsolid.ro

| Popa_Mary_1986 a răspuns:

Iti recomand aceste firme: www.hostmgs.com
www.ddoshost.ro
www.despregazduire.ro
eu de la ei am avut. Cel mai ok mi s-a parut Host mgs, ca erau mereu online. Succes la alegere!

| Bogdan_Bucea_1990 a răspuns:

Daca sunteti interesati de o oferta de hosting sau echipamente IT putem sa va ajutam in ambele cazuri si suntem deschisi pentru orice tip de colaborare.
Mai jos un mic istoric al firmei.
Societatea Host MGS SRL isi desfasoara activitatea in principal in domeniul comercializarii echipamentelor IT second hand si hosting la cel mai bun raport pret calitate.
- echipamente si solutii in domeniul IT (Rackuri, servere,storage, switch-uri, UPS-uri si componente) de calitate si la preturi accesibile.
- solutii hosting, VPS, Dedicat, echipamentele si serverele noastre sunt colocate in Media Global Solutions
http://www.hostmgs.com
Reteaua full impreuna cu protectia DDOS si hardware Firewall asigura protectia infrastructurii si implicit a serverelor si serviciilor impotriva atacurilor informatice. –
http://hostmgs.com
Printre proiectele realizate sunt :
- Data centerul xservers.ro ( Clax Telecom SRL )
- Data centerul gsm.ro ( Gersim Impex SRL )
- Data centerul nivis.com ( Nivis LLC Atlanta – sucursala Bucuresti)
- Data Centerul webcomm.ro (Communication Expert SRL )
Suntem furnizori de hardware si pentru urmatoarele data centere si firme:
- Data Center : Voxility /Ines / Appnor / Clax Telecom / CHML / Ch-Center
- Firme : Calberson Romania SA / NOLIMITS TECHNOLOGIES SRL / Volksbank SA / Adevarul Holding / PlăţiOnline / MAIRON SA / Romlotus Group / Intersat S.R.L..etc
- Firme de hosting : nshost.ro / xServers.ro / ch-root.ro / srv.ro …etc
Suntem furnizori de solutii de hosting prin hostmgs.com pentru :

- CORE IT SOLUTIONS SRL / ElfNet SRL / TWIN TECH CONSULTING SRL / Telecom Call Center SRL / Hydra Telecom SRL / Asociatia EuroPress / ITData Telecom SRL …etc.
Tel: 0371.782.303 E-mail: sales@hostmgs.com Website: www. hostmgs.com

| Bogdan_Bucea_1990 a răspuns:

Daca sunteti interesati de o oferta de Hosting sau echipamente IT putem sa va ajutam in ambele cazuri si suntem deschisi pentru orice tip de colaborare.
Pentru toate comenzile noi de dedicat server hosting standard si VDS-SSD Hosting acorda reduceri pentru primele 6 luni din contractul de hosting.
interesati va rugam sa ne contactati.
Pentru a beneficia de reducere cand efectuati comanda, va rugam sa scrieti in rubrica " Note/Informatii suplimentare " :

Societatea SC Host MGS SRL isi desfasoara activitatea in principal in domeniul comercializarii echipamentelor IT second hand si hosting la cel mai bun raport pret calitate.
- echipamente si solutii in domeniul IT (Rackuri, servere,storage, switch-uri, UPS-uri si componente) de calitate si la preturi accesibile.
- solutii hosting, VPS, Dedicat, echipamentele si serverele noastre sunt colocate in SC HOST MGS SRL
http://www.europahost.ro
Reteaua full impreuna cu protectia DDOS si hardware Firewall asigura protectia infrastructurii si implicit a serverelor si serviciilor impotriva atacurilor informatice. –
http://europahost.ro
Tel: 0371.782.303 E-mail: info@europahost.ro Website: www. europahost.ro

| Bogdan_Bucea_1990 a răspuns:

Daca sunteti interesati de o oferta de Hosting sau echipamente IT putem sa va ajutam in ambele cazuri si suntem deschisi pentru orice tip de colaborare.
Pentru toate comenzile noi de dedicat server, Hosting acorda reduceri pentru primele 6 luni din contractul de hosting.
Pentru a beneficia de reducere cand efectuati comanda, va rugam sa scrieti in rubrica "
Reteaua full impreuna cu protectia DDOS si hardware Firewall asigura protectia infrastructurii si implicit a serverelor si serviciilor impotriva atacurilor informatice. –
https://webhost1.ro/
Tel: 0371.782.303 E-mail: info@webhost1.ro

| Bogdan_Bucea_1990 a răspuns:

Societatea Europa Data Center SRL  isi desfasoara activitatea in principal  in domeniul comercializarii echipamentelor IT second hand si hosting la cel mai bun raport pret calitate.
- echipamente si solutii in domeniul IT (Rackuri, servere,storage,switch-uri, UPS-uri si componente) de calitate si la preturi accesibile.
- solutii hosting, VPS, Dedicat, Colocare, echipamentele si serverele noastre sunt colocate in Europa Data Center SRL
https://www.hostmgs.com
Tel: 0371.782.303 E-mail: sales@hostmgs.com

| poenaru12 a răspuns:

Http://poetech.eu/ ai si domeniu si radio cu autodj

| poenaru12 a răspuns:

Poetech.eu

| Bogdan_Bucea_1990 a răspuns:

Eu folosesc Reseller Radio, de la www.europahost.ro dar ofera si parteneriate si iti face discunt de 50%