| TheNinja a întrebat:

E adevarat ca daca vrei sa joci un joc online pe playstation 3, nu costa nimic?

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Depinde de joc, sunt putine jocuri gratuite si chiar daca cumperi un joc se poate sa ai nevoie de ceva numit Online Pass ca sa poti juca online pe care trebuie sa il cumperi si nu e chiar ieftin mereu.
In multe jocuri adica majoritatea nu ai nevoie de Online Pass dar astea din seriile cunoscute si super jucate in general cer asa ceva pentru online (FIFA/MK/NFS/etc.) dar chestia asta nu e asa de rea ca la XBox in special XBONE (XBox ONE).