| helloow a întrebat:

Este bun telefonul Sony Ericson Xperia? de ce? fundita

3 răspunsuri:
| catalin19999 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt cele mai bune telefoane, dar cam scumpehappy totusi au 5mp sau mai mult la camera,sunt telefoane destepte adica smartphone,au GPS, google maps, android market si multe altele!

| unknownn a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere fa.La ce sa fie bun? La vorbit? La facut poze? La claritatea sunetului? etc.

| xanax7040 a răspuns:

Eu personal am unul de vreo doua luni si sint foarte multumit de el la toate capitolele dar ti-as sugera sonyericsson xperia arc s are un procesor mai puternic decit arc iti ofera un raport pret performanta pe care multe telefoane nu il au acum vei face o afacere buna cu el cu conditia sa fie original si nu fake.