| RazboiniCool123 a întrebat:

Este grea meseria de web developer?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te pricepi, nu e grea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti place și intelegi programarea nu e grea.

| JicaContra a răspuns:

Daca ai talent, NU
daca nu ai e nebuneala
stiu ca, eu am problema asta cu programarea, cand ajung sa fac un program mai complex imi vine sa ma urc pe pereti

insa cand e vorba de IT, retele si diagnostic Linux, merge treaba binewinking

si am un prieten care a fost tot aproape de Linux, retele, etc. de ani buni, dar cand are o problema, tot la mine vine, efectiv nu ii merge mintea in directia asta

| Hdhdj a răspuns:

Da. Dar dacă te pricepi nu

| Evaluator a răspuns:

Poate fi grea.

| IngridBeatrice a răspuns:

Bună,

Eu am citit aici ce presupune meseria de web developer și despre specializari. Găsești și cursuri, foarte util articolul: https://cariera.ejobs.ro/web-developer/