| LML1 a întrebat:

Este posibil să pun un program pe un CD si sa il pun pe un laptop, daca da, ce program trebuie sa folosesc pentru asta
Intreb asta pentru că pe acel laptop nu am driverul de retea si vreau să îmi pun program de drivere automat

Răspuns Câştigător

Cea mai ieftina metoda este Img Burn cu care faci CD/DVD de toate felurile si asta gratuit. Nu ai nevoie de nici un ban.

3 răspunsuri:
| SupremeKing2017 a răspuns:

Ai nevoie de Nero.

| dannyel86 a răspuns:

Pune softul pe un stick usb.
E o operatiune mai simpla si mai rapida.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Alexandru4564 a raspuns bine Img Burn e cel mai bun atentie la iso