| flavius2k17 a întrebat:

Eu joc bigfarm el functiona pe Adobe flash player dar a facut update pe html(sau htlm)5 si nu mai merge astia de pe forum ziceau ca sa curat browserul(chrome firefox) tot curat dar jocul nu merge imi palpaie intre 2 linkuri

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Nu exista browser "chrome firefox"! Ori chrome, ori firefox.
2. Un link este calea de acces la o pagina sau element de pagina (html, document etc).
Nu inteleg cum poate sari jocul intre doua cai de acces.

Spune exact ce browswer folosesti (si ce versiune) si incearca sa definesti mai bine problema.