| LTAA a întrebat:

Exista pe windows 7 un program cu care sa care sa creez un screenshot doar la apăsarea tastei PrtSc? Fara sa fac in paint pe urma.
Cu onedrive puteam sa fac asta, însă am renunțat la el în favoarea lui Google drive, și îmi lipsește funcția respectivă. Știu de existenta snipping tool.

Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

Incearca cu GreenShot sau Cropper

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Merge si in word

| CuriousStuff a răspuns:

Nu iti trebuie niciun program. Daca apesi tasta "windows"+prtsc ti se face automat un screenshot care se salveaza in pictures/screenshots

Edit: Am gresit, lucrul asta e posibil doar de la win 8 in sus...

| GolopențaAdrian a răspuns:

Lightshot