| Daniela_Danieladaniela_1993 a întrebat:

Exista temple run pe calculator? daca da dati-mi si mie un link dupa care il pot downlada

15 răspunsuri:
| RoOByY a răspuns:

Nu merge pe calculator!

| taken a răspuns:

Nu gasesc.Am descarcat din mai multe locuri dar nu merge.Descarc o arhiva parolata si ma trimite pe tot felul de site-uri sa caut parola, ori mi le-a sters antivirusul.Aici vad ca a pus un link de unde sa descarci un program cu care sa rulezi pe PC jocuri pentru android :
http://www.youtube.com/watch?v=kNpmaym8ghI
Am sa vad ce este cu acest program.

| Bibbi1912 a răspuns:

Nu exista.

| taken a răspuns:

Am instalat bluestacks dar nu merge instalat temple run, am mai incercat un joc si la fel nu a mers.A mers fruit ninja pe care oricum il am pentru PC, dar in acest program se misca greu. Daca vrei pentru PC angry birds(mai multe versiuni), fruit ninja si probabil mai sunt.

| kiv1990 a răspuns:

Nu merge papusa, insa poti gasi si alte focuri de acest gen, sunt o infinitate

| horia2012 a răspuns:

Il gasesti pe site-urile ilegale pentru ca nu e gratis.
E un joc pentru Android. Se joaca prin intermediul aplicatiei BlueStack pe care o gasesti aici:
http://templerun4pc.blogspot.ro/
Tot aici citeste cum se instaleaza si cum deschizi jocul.

| Plete_Cristi_1987 a răspuns:

Vreau sa joc si eu temple run pe calculator..se tot face reclama k a aparut si pe calculator dar cum il jucam? cum il instalam? imi poate spune cineva? multumesc...

| Deea200 a răspuns:

Nu este...si eu il caut sad

| maddyy112 a răspuns:

Da,exista pe facebook,winking

| NareX a răspuns:

Eu credeam ca merge dar se pare ca nu

| AlecuAlex a răspuns:

Ma nu poti juca jocuri pentru android pe pc decat cu un profgram special si daca vr sa il ei neaparat iti va cere sa completezi niste formulare care se taxeaza deci mai bine cauti programul special pentru android.

| Bogdy_Alexandru_1996 a răspuns:

Incercati piramide run e la fel