| casmaua a întrebat:

Fundita pentru cel care ma ajuta. La ce ajuta un adaptor de card micro ice d? eu am luat un tel care avea si adaptor. la ce ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sill a răspuns:

Pai daca aveai un card Micro SD il introduceai in adaptor si adaptorul il introduceai la randul lui in calculator/laptop(daca are o iesire pentru adaptor). Astfel poti sa copiezi muzica, jocuri imagini direct de pe calc/din tel fara sa mai ai nevoie de un cablu USB

4 răspunsuri:
| Christinne a răspuns:

Poti introduce cardul in el, il bagi in pc, si descarci pe card ceea ce dorestihappy

| カルメン a răspuns:

Deci atunci cand ai nevoie de ceva de pe calculator poti folosi acel adaptor, adica:la unitatea cred ca ai un sptiu special pentru asta in care introduci acel adaptor si iti pui tu ce ai nevoie pe el:dhappy sper ca te-m lamuritbig grin

| deny a răspuns:

il pui in calculator

| ionutMV a răspuns:

Adaptor de card micro "ICE D"? laughing)) nu am auzit de asa ceva deci nu stiu la ce te ajutabig grin poate micro sd tongue asta merge si la pc, laptop si chiar camera foto daca au slotwinking