| Nikolassss a întrebat:

Gasesc undeva, magazin sau ceva, un western union nonstop in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Takishima a răspuns:

La reiffeisen banck sunt automate care merg 24/24 si poti introduce si cod western union sa scoti bani. Nu e nevoie de operator bancar.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt multe banci care au acest serviciul Western Union, in Bucuresti:
http://www.transferdebani.ro/agenti.html

Vezi ca pe meniul din partea stanga a paginii, au o icoana cu "gaseste o locatie in apropiere" pe care o poti accesa sa gasesti un centru WU langa casa ta.

Tot in lista cu bancile, este mentionat si programul lor, scrie sub fiecare banca.