| andreea964 a întrebat:

Hei. Am o adresă de e-mail de genul...@fildas.com, se poate sa îi trimit un mail de pe contul meu de google?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca da, email-urile se pot trimite indiferent de domeniu (ce e dupa "@" )

| LPCTSTR a răspuns:

Da, domeniul adresei poate diferi, este ca serviciile postale, doar ca difera "țara" adresei.

| Simpatic a răspuns:

Poti trimite cam de pe orice adresa de email, email catre o adresa google si invers de pe o adresa de google catre una de yahoo de ex. sau o alta cum este a ta

| ValentinGabi a răspuns:

Da poți trimite nu are nici o legătură

| floreadan a răspuns:

Da, se poate