| lllalyylaurrra a întrebat:

Hei. Cum pot afla parola de la o retea wifi la care sunt conectata pe telefon?

Răspuns Câştigător
| crisss27 a răspuns:

Exista o posibilitate! intri pe internet si introduci adresa 192.168.0.1. Aceasta adresa este o adresa pentru configurararea routerului. Deci intri acolo si trebuie sa te logezi de obicei numele si parola sunt admin la amandoua ( asta depinde si de router) si daca resusesti sa intri in pagina de configurare a routerului cauta acolo wireless security. Acolo este scrisa parola. Acuma depinde foarte mult de retea la care esti conectata si cum este configurata acceasta retea. Daca e o retea din spatiu public, scoala, cafenea etc, acesti pasi cred ca sunt inutili, dar daca este o retea de acasa ai posibilitatea sa parcurgi acesti pasi. Sper sa ai noroc!

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Buna, nu ai cum sa afli!

| AIeXxX a răspuns:

Ba da
dar am uitat programul big grin

| lllalyylaurrra explică:

Oh, multumesc frumos.